Long for lashes

Long for lashes

Rzęsy stanowią bardzo ważny element kobiecego wyglądu. Bez nich nawet najpiękniejsze cienie oraz najbardziej idealna kreska na powiece nie prezentuje się dobrze. Dodają one wyrazu oraz sprawiają, że pociągającym spojrzeniom żaden mężczyzna nie może się oprzeć. Czy można naturalnymi sposobami zwiększyć objętość rzęs?

Jak dbać o rzęsy?

Rzęsy tak samo jak włosy na głowie kruszą się, łamią oraz wypadają. Odbywa się to przede wszystkim w trakcie niewłaściwej pielęgnacji, właśnie dlatego konieczne jest dbanie o nie oraz ich właściwe odżywianie. Rzęsy nie mają z nami lekko, gdyż każdego dnia nakładamy na nie tusz, wielokrotnie stosujemy kępki rzęs oraz doklejamy sztuczne modele, aby uzyskać większa objętość oraz głębię spojrzenia. Niestety, wszystkie te zabiegi przekładają się negatywnie na ich kondycję oraz wygląd. Bardzo ważne w codziennej pielęgnacji jest dokładne zmywanie makijażu, do którego należy używać specjalnego mleczka micelarnego, który nie podrażnia skóry, ale łagodnie usuwa z niej wszystkie niedoskonałości. Nie wolno trzeć rzęs ani oczu, a jedynie delikatnie wycierać je, co sprawi, że nie będą one wypadać oraz osłabiać się. W dalszej kolejności należy sięgać po właściwe tusze do rzęs, gdyż tylko dobry produkt nakładany na nie każdego dnia nie wpływa negatywnie na ich kondycję. Ostatecznym krokiem w pielęgnacji jest stosowanie serum, jak chociażby long 4 lashes.

Dlaczego warto sięgnąć po serum do rzęs?

Long 4 lashes jest jednym z wiodących kosmetyków umożliwiających odpowiednią pielęgnację rzęs. Odpowiada on za szybszy wzrost rzęs, które wypadły na skutek starości, niewłaściwej pielęgnacji oraz innych przyczyn. W jego składzie można znaleźć bimatoprost, czyli środek, który cechuje ogromna skuteczność, kiedy chodzi o szybszy wzrost rzęs. Został użyty także kwas hialuronowy, którego zadaniem jest nawilżanie oraz wygładzanie powierzchni rzęs. Long 4 lashes zawierają również witaminę B5, która sprawia, że sama struktura, jak i włókna włosków są zdecydowanie mocniejsze.

Jest to produkt przeznaczony dla każdego, nawet tych, którzy w związku z wadą wzroku noszą szkła kontaktowe. Używają go kobiety przedłużające oraz zagęszczające rzęsy, co sprawia, że naturalne rzęsy osłabiają się i łamią. Omawiana profilaktyka wyjdzie im tylko i wyłącznie na dobre. Long 4 lashes może być stosowany przez kobiety, które przeszły chemioterapię, posiadają makijaż permanentny oraz regularnie wykonują hennę.